iShpejti

🎁  Karta e Klientit: Përfitime të Pafundme! Abonohu Sot! 🎁
Availability: In Stock

fiksues prizash

990 L

Kategoritë: ,

Përshkrimi

 

 • Materiali: Plastik
 • Lloji: Mbajtësit e ruajtjes dhe stendat
 • Socket Retainer: Mbajtësi i Prizes
 • Rregulluesi i prizave: Stendat e prizave të energjisë
 • Ngjyra (opsionale), Portokall,
 • Materiali: ABS
 • Madhësia: Rreth 4x10cm/1.57×3.93inch
 • Karakteristika 1: Presë e Prizave Vetë-Adhesive
 • Karakteristika 2: Montuar në mur
 • Karakteristika 3: Mbajtësi i Rreshtit të Prizave Vetë Adhesive Pa Gjymtyrë
 • Karakteristika 4: për Kuzhinën Shtëpi Zyra

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “fiksues prizash”
You're viewing: fiksues prizash 990 L
Zgjidhni opsionet
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Compare
Shopping cart close