iShpejti

🎁  Karta e Klientit: Përfitime të Pafundme! Abonohu Sot! 🎁
Availability: In Stock

kepuce silikoni per shi

500 L

Përshkrimi

 

Informacioni për artikullin

Madhësia S: 20.9cm e gjatë

Madhësia M: 24.5cm e gjatë

Madhësia L: 29cm e gjatë

Materiali: silikoni

Veçoritë:

E bërë nga silikoni i butë dhe i elastik, i rehatshëm dhe i lehtë për t’u mbuluar këpucët në çaste.

Modeli jo i rrëzuar ndihmon shumë në rritjen e friksionit midis kopertës dhe dyshemave, duke ju ofruar një performancë më të mirë kundër të rrëzuarit, më të sigurt për t’u ecur në rrugën e lagur.

I përkohshëm dhe i portueshëm: mund të foldohet në madhësi më të vogël për ruajtjen dhe mbajtjen, duke u kursyer hapësirë dhe duke ju lejuar ta merrni për ta përdorur në çdo kohë.

Mund të përdoret nëntë -40℃-230C℃, mund të sterilizohet nën ujë të nxehtë, më e lehtë për pastrim dhe sterilizim dhe ju ofron mbrojtje sanitare.

Dizajn kompakt, pa lënë zbrazëtira, veçanërisht përshtatet për përdorim në ditë të shiut, mbrojt këpucët tuaja nga uji dhe pluhuri për të përllogaritur jetën e shërbimit të këpucëve tuaja.

Shfaqja e Produktit

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “kepuce silikoni per shi”
You're viewing: kepuce silikoni per shi 500 L
Zgjidhni opsionet
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Compare
Shopping cart close