20%

Discount

For Books Of March

Enter Prmotion Code

Sale2021

Super Freskuesja Mini

L990.00L1,980.00 (-50%)

In stock

Qendroni gjithmone te fresket me Super Freskuesen tone Mini.

Kjo freskuese eshte e vogel dhe portative, gje qe e ben ta marresh kudo dhe kurdo.

Me 3 lloje fuqish motorrike, dhe me karikim.

Freskuesja jone mini do tju mbaje gjithmone te freskuar, nga vapa e tepert.

Tiparet:

1- Eshte e vogel
2- Ka 3 lloje fuqish motorrike
3- Me drite Led
4- Dimensoinet: 14cm x 10.6cm x 4.2cm
5- Ndizet me nje buton.

Dergesa Falas Ne Te Gjithe Shqiperine:

Na lejoni 2-4 dite per transportin jashte Tiranes.
Brenda Tiranes porosia ju vjen brenda dites.
Pagesa ne momentin kur dorezohet porosia.
Pagesat mund te behen edhe nepermjet PayPal.
20 Ditë Kthimi, Kur produkti ka probleme.
Telefono Tani: +355 69 70 23 821

Compare

L990.00L1,980.00 (-50%)

Përshkrim

Qendroni gjithmone te fresket me Super Freskuesen tone Mini.

Kjo freskuese eshte e vogel dhe portative, gje qe e ben ta marresh kudo dhe kurdo.

Me 3 lloje fuqish motorrike, dhe me karikim.

Freskuesja jone mini do tju mbaje gjithmone te freskuar, nga vapa e tepert.

Tiparet:

1- Eshte e vogel
2- Ka 3 lloje fuqish motorrike
3- Me drite Led
4- Dimensoinet: 14cm x 10.6cm x 4.2cm
5- Ndizet me nje buton.

Dergesa Falas Ne Te Gjithe Shqiperine:

Na lejoni 2-4 dite per transportin jashte Tiranes.
Brenda Tiranes porosia ju vjen brenda dites.
Pagesa ne momentin kur dorezohet porosia.
Pagesat mund te behen edhe nepermjet PayPal.
20 Ditë Kthimi, Kur produkti ka probleme.
Telefono Tani: +355 69 70 23 821

Reviews (0)

Be the first to review “Super Freskuesja Mini”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Shihni postimet e Instagram-it

    No access token

Main Menu

Super Freskuesja Mini

Super Freskuesja Mini

L990.00L1,980.00 (-50%)

Add to Cart