AlbanianEnglish
AlbanianEnglish

Tavë Luigi Ferrero – Rosso FR-2860, 28 x 6 cm, e zezë

$ 36.99

In stock

Category:

Kategoritë Në mënyrë që
Kuzhina
Komplete enë gatimi dhe enësh
tiganët

Pesha 1.06 kg
shenjë Luigi Ferrero

Tipi i produktit tiganët
Seria Luigi Ferrero Rosso

Materiali Alumini, Plastike
Ngjyrë E zezë
Përdorni Për kuzhinë
Dimensionet e produktit 28 x 6
Numri i katalogut 1002718
Barkodi 3800139274634
Garanci 24 muaj
Diametri 28 cm

Be the first to review “Tavë Luigi Ferrero – Rosso FR-2860, 28 x 6 cm, e zezë”

Your email address will not be published.

Reviews

There are no reviews yet.

See It Styled On Instagram

    No access token

Main Menu