iShpejti

🎁  Karta e Klientit: PĂ«rfitime tĂ« Pafundme! Abonohu Sot! 🎁
Availability: In Stock

Televizor 75″

89000 L

Kategoria:

PĂ«rshkrimi

Ky TELEVIZOR Ă«shtĂ« i pathyeshĂ«m! I pĂ«rkryer pĂ«r tifozĂ«t e EURO 2024! 🎉đŸ“ș”

Smart Mabel TV 75 polsh dhe 65 polsh e bëjnë çdo ndeshje të ndjehet sikur jeni në stadium. E fortë, e besueshme dhe spektakolare.

Shijoje lojën me pamjet mahnitëse 4K. Dhe po, është mjaft i fortë për të përballuar entuziazmin tuaj.

TELEVIZOR ME MATERIAL QE NUK THYHET!!!!

You're viewing: Televizor 75″ 89000 L
Shto në shportë
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Compare
Shopping cart close