AlbanianEnglish
AlbanianEnglish

Tenxhere Gatimi e Thelle Alumini Keten Muhler Me Kapak 22cm

$ 42.80

In stock

Category:

Enë e thellë 4.5L.

Alumini i presuar me cilësi të lartë për përçueshmëri termike optimale

Trashësia – 2.5 mm

Veshje jo ngjitëse me efekt mermeri

I përshtatshëm për pllakë elektrike, gaz, qeramike qelqi, halogjene dhe me induksion

I përshtatshëm për pjatalarëse

Be the first to review “Tenxhere Gatimi e Thelle Alumini Keten Muhler Me Kapak 22cm”

Your email address will not be published.

Reviews

There are no reviews yet.

See It Styled On Instagram

    No access token

Main Menu