AlbanianEnglish
AlbanianEnglish

Blender Nutri Muhler MNB-688, 600W, 6 tehe, 2 gota, gri e hirit

In stock

Category:

Blender i fuqishëm për nxjerrjen efikase të lëndëve ushqyese

Blender me 6 tehe për pure jashtëzakonisht të imët

2 copë. filxhan blender 800 ml

1 copë. kapak për të mbyllur mirë filxhanin

1 copë. kapak për konsum direkt nga filxhani

600W, 220-240V/ 50-60 Hz

Ideale për rrahjen e koktejeve, copëtimin e erëzave, përzierjen e substancave ushqimore, salcat, smoothiet e frutave dhe perimeve, shakes fitnesi, majonezën e bërë në shtëpi dhe më shumë.

Be the first to review “Blender Nutri Muhler MNB-688, 600W, 6 tehe, 2 gota, gri e hirit”

Your email address will not be published.

Reviews

There are no reviews yet.

See It Styled On Instagram

    No access token

Main Menu