AlbanianEnglish
AlbanianEnglish

Tenxhere gatimi Luigi Ferrero Alumini 20cm

$ 47.56

In stock

Category:

Alumini i presuar me cilësi të lartë.

Veshje e qëndrueshme jo ngjitëse.

I përshtatshëm për pjata të nxehta elektrike, gazi, qeramike, halogjene dhe induksioni.

I sigurt në larës enësh.

I përshtatshëm për gatim të shëndetshëm pa yndyrë.

Pastrim i lehtë.

Be the first to review “Tenxhere gatimi Luigi Ferrero Alumini 20cm”

Your email address will not be published.

Reviews

There are no reviews yet.

See It Styled On Instagram

    No access token

Main Menu