AlbanianEnglish
AlbanianEnglish

Tenxhere me kapak Luigi Ferrero Rossy FR-2096 20×9.5cm, 2.2L

$ 48.53

In stock

Category:

Alumini i presuar me cilësi të lartë për përçueshmëri termike optimale Veshje jo ngjitëse e qëndrueshme me efekt mermeri Kuti derdhjeje I përshtatshëm për pllakë elektrike, gaz, xhami qeramike, halogjene dhe me induksion I mundshëm në larje enësh

 

Be the first to review “Tenxhere me kapak Luigi Ferrero Rossy FR-2096 20×9.5cm, 2.2L”

Your email address will not be published.

Reviews

There are no reviews yet.

See It Styled On Instagram

    No access token

Main Menu