AlbanianEnglish
AlbanianEnglish

Tenxhere Muhler Petra MR-2281GG NEW * 22x9cm, 3L

$ 32.36

In stock

Category:

Alumini me cilësi të lartë për përçueshmëri maksimale termike Veshje jongjitëse graniti me fortësi të lartë, rezistencë ndaj konsumit dhe veti të mira jo ngjitëse I përshtatshëm për pllakë elektrike, gaz, qeramike qelqi, halogjene dhe me induksion I përshtatshëm për gatim të shëndetshëm pa yndyrë I sigurt në larje enësh Lehtë për t’u pastruar

Be the first to review “Tenxhere Muhler Petra MR-2281GG NEW * 22x9cm, 3L”

Your email address will not be published.

Reviews

There are no reviews yet.

See It Styled On Instagram

    No access token

Main Menu