iShpejti

🎁  Karta e Klientit: PĂ«rfitime tĂ« Pafundme! Abonohu Sot! 🎁
Availability: In Stock

Toiletry wash bag 24*9*20

990 L

PĂ«rshkrimi

 • Vendndodhja: Kina (toka kryesore)
 • GjerĂ«sia e artikullit: 9cm
 • Pesha e artikullit: 0.14kg
 • GjatĂ«sia e artikullit: 24cm
 • LartĂ«sia e artikullit: 20cm
 • Numri i modelit: XB002
 • PĂ«rbĂ«rja e materialit: Oxford
 • Forma: Kuti
 • Lloji i modelit: Me vija
 • Lloji i mbylljes: HOOK&LOOP
 • Stili: I zakonshĂ«m
 • Materiali kryesor: Oxford
 • Emri i markĂ«s: Travel Week
 • Origjina: Toka kryesore e KinĂ«s
 • CN: Zhejiang
 • Lloji i artikullit: Raste kozmetike
 • Veçoria1: Multifunksional
 • Veçoria2: Me dimensione tĂ« plota
 • Veçoria3: CilĂ«si e lartĂ«

Veçori:

100% e re dhe cilĂ«si e lartĂ«. Çanta profesional pĂ«r larjen e udhĂ«tarĂ«ve, shumĂ« e pĂ«rshtatshme pĂ«r tĂ« varur.

Multifunksional dhe me kapacitet të madh, mund të ruanë shumë gjëra, si ruajtja e banjës,

si ruajtja kozmetike, ruajtja udhëtimi dhe kështu me radhë.

futje1: Tasqët PVC mund të përdoren për sende që përmbajnë ujë dhe lagështi.

futje2: Tasqës së rrjetit mund të përdoret për të vendosur kozmetikë, qepka mbulimi dhe sende të tjera të vogla.

futje3: Tasqja kryesore e madhe mund të përdoret për sende të mëdha dhe të rënda higjienike.

futje4: Ka tasqë të vogla në anën e tasqës kryesore të madhe për sende të sheshta.

futje5: Ka gjithashtu një tasqë me qip në front të tasqës kryesore të madhe, e cila mund të përdoret për të ruajtur sende të vogla.

futje6: Ka një tasqë në prapavijë të çantës për maska ose sende të përditshme.

Ka brende rripa për fiksimit e higjienës për të dyja anët e tasqës kryesore!

Specifikacionet e Produktit:

Materiali: oxford

MadhĂ«sia: 24cm*9cm*20cm9.44inch*3.54inch*7.87inch
Ngjyra: Si në fotografi

Këshillë: Sipas monitorit të ndryshëm, kur merrni sendet mund të jenë pak ndryshe. Dhe një gabim i lehtë i madhësisë shkaktohet nga matja manuale.

You're viewing: Toiletry wash bag 24*9*20 990 L
Zgjidhni opsionet
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Compare
Shopping cart close