iShpejti

🎁  Karta e Klientit: PĂ«rfitime tĂ« Pafundme! Abonohu Sot! 🎁
Availability: In Stock

Cante e vogel good trip 24*8*18

990 L

PĂ«rshkrimi

 

 • Materiali Kryesor: Poliestere
 • Origjina: Kinë 
 • Tipi : ÇantĂ« Multifunksionale pĂ«r produkte skincare, make up , toiletteries
Tiparet:
*CilĂ«si e LartĂ«: Çanta jonĂ« e kosmetikĂ«s Ă«shtĂ« e bĂ«rĂ« nga material i cilĂ«sisĂ« sĂ« lartĂ«, i qĂ«ndrueshĂ«m dhe i durueshĂ«m dhe mund tĂ« pĂ«rdoret pĂ«r njĂ« periudhĂ« tĂ« gjatĂ«.
*Thjeshtë dhe Praktike: Kjo çantë modë dhe e thjeshtë për kosmetikë kombinon perfektësisht modën dhe të dobishmen. Dizajni me zinxhir për të mbajtur me lehtësi mjete makeupi, shampo, kremera, bizhu etj
Ajo gjithashtu mund të vendoset në valixhe, çantat, etj. për maksimumin e konveniencës. Ju mund ta merrni këtë çantë kozmetike me vete kudo të shkoni.
*Dhuratë më e mirë: Kjo çantë kosmetike është një dhuratë shumë e mirë praktike për te dyja gjinit.
Njoftim:
1. Ngjyra reale mund të jetë pak ndryshe nga imazhi për shkak të efektit të ndryshëm të dritës
2. Ju lutemi lejoni një devijim 1-3 cm për shkak të matjes manuale
PĂ«rshkrimi:
Materiali: Poliestere
Madhësia: 24.5*8.5*18.5cm
You're viewing: Cante e vogel good trip 24*8*18 990 L
Zgjidhni opsionet
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Compare
Shopping cart close