Ambazhur toke

L1,990.00

In stock

Compare

Ambazhur toke,përshtatet lehtësisht me çdo ambjent e modes së vjeter dhe asaj klasike!
Dekorim perfekt për arredimin e shtëpise,zyrës etj!
Vjen në 3 ngjyra: Gri , Pana dhe Uthull .

Be the first to review “Ambazhur toke”

Your email address will not be published.

Reviews

There are no reviews yet.

See It Styled On Instagram

    No access token

Main Menu