iShpejti

🎁  Karta e Klientit: PĂ«rfitime tĂ« Pafundme! Abonohu Sot! 🎁
Availability: In Stock

Raft 3 Kate Plastik I Bardhe

1690 L

PĂ«rshkrimi

 

 • HapĂ«sira e Aplikueshme: KuzhinĂ«, Tualet etj
 • VetitĂ«: MiqĂ«sore pĂ«r Mjedisin
 • Nr. i ShkallĂ«ve: Tre
 • Materiali: plastik
 • Lloji: MbajtĂ«s & Raftë 
 • Origjina: Kinë 

PĂ«rshkrimi i Produktit

Veçori:

* Bërë nga plastik i trashë dhe PP i lartë cilësi, kapacitet mbajtës i fortë, strukturë stabile, e fortë dhe e lehtë për përdorim.
* Dizajni i ngushtë, duke përdorur hapësirën e zbraztë, kursim hapësire.
* E pajisur me 4 rrota të përgjithshme, rrotullues të butë, lëvizje të lehtë për para dhe për vete, dhe shtyp më lehtë.
* Me mbajtese anash, mund të varni objekte të vogla në mënyrën tuaj.
* Gamë shumë e gjerë aplikative, aplikuese për dhomë ndenjeje, banjo dhe kuzhinë

Njoftim

*Fotografia është për referencë vetëm, dizajni aktual i produktit mund të ndryshojë.

*Në shkak të dallimit në ndriçim dhe konfigurimit të ekranit, ngjyra e artikullit mund të jetë pak ndryshe nga fotografitë.

*Ju lutemi lejoni ndryshimin e lehtë në dimension të shkaktuar nga përmirësimi manual i ndryshëm.

You're viewing: Raft 3 Kate Plastik I Bardhe 1690 L
Zgjidhni opsionet
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Compare
Shopping cart close