iShpejti

🎁  Karta e Klientit: PĂ«rfitime tĂ« Pafundme! Abonohu Sot! 🎁
Availability: In Stock

Mbajtese Letre Me Ngjitje Metalike

890 L

PĂ«rshkrimi

Origjina: Kina 

Lloji: Mbajtese Letërash

Specifikimet

[Karakteristikat]: Mbajtësi i fletës së letërave nën dollap: Mbajtësi i fletës së letërave është bërë nga Aceli SUS 304, i përforcuar, i cili nuk deformohet lehtë, i sigurt nga uji dhe i ruajturnga rryma. Ka një kapacitet të mirë të ngarkimit dhe aderencës, dhe nuk largohet lehtë

[Vendi i përdorimit]: Mbajtësi i letërave: Periferia e dollapit, sipërfaqja e rrafshët e murit, banja dhe murit e banjës.

[Instalimi mund të përplasë ose të dalje në mënyrë direkte]: Hiq filmin mbrojtës të shiritit dhe vendosi mbajtësin e letërave të fletës në një sipërfaqe të rrafshët. Po ashtu mund të bëhet edhe dërrasë.

You're viewing: Mbajtese Letre Me Ngjitje Metalike 890 L
Zgjidhni opsionet
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Compare
Shopping cart close