AlbanianEnglish
AlbanianEnglish

Berese krepash KC3022 DSP

$ 25.95

In stock

 • Pajisje e shkelqyer kuzhine me te cilen mund te gatuani krepa sipas shijeve te preferuara. Pergatisni pancakes dhe pite me nje diameter 28 centimetra. Doreze e pershtatshme e cila do te kontribuoje ne rehatine dhe ne procesin e gatimit. Nje pajisje qe nuk duhet te mungoje nga shtepia juaj.
  Kjo pajisje ka gjithcka qe na duhet per te pergatitur krepa. Krepat janë më të shijshëm kur piqen njësoj si nga profesionistët e krepave.
 • Pajisje e shkelqyer kuzhine
 • Mund te gatuani krepat sipas shijeve te preferuara.
 • Permban bishtin e drurit per te hapur krepin
 • Gatuaj krepat si nje profesionist
 • Seti permban te gjitha pajisjet e nevojshme
 • Diametri 28 cm

 

SKU: 740 Categories: ,
 • Pajisje e shkelqyer kuzhine me te cilen mund te gatuani krepa sipas shijeve te preferuara. Pergatisni pancakes dhe pite me nje diameter 28 centimetra. Doreze e pershtatshme e cila do te kontribuoje ne rehatine dhe ne procesin e gatimit. Nje pajisje qe nuk duhet te mungoje nga shtepia juaj.
  Kjo pajisje ka gjithcka qe na duhet per te pergatitur krepa. Krepat janë më të shijshëm kur piqen njësoj si nga profesionistët e krepave.
 • Pajisje e shkelqyer kuzhine
 • Mund te gatuani krepat sipas shijeve te preferuara.
 • Permban bishtin e drurit per te hapur krepin
 • Gatuaj krepat si nje profesionist
 • Seti permban te gjitha pajisjet e nevojshme
 • Diametri 28 cm

 

Be the first to review “Berese krepash KC3022 DSP”

Your email address will not be published.

Reviews

There are no reviews yet.

See It Styled On Instagram

  No access token

Main Menu