AlbanianEnglish
AlbanianEnglish

Blender KJ2097 DSP

L 4,200.00

In stock

SKU: 725 Category:

BLENDER 2 NE 1 KJ2097 DSP

Blender me 2 funksione : Blender dhe Grirese

Tensioni: 220-240V ~ 50 / 60Hz
Dalja: 300-350W
Kapaciteti: 1.5L
7025 motor bakri i plotë
2 në 1: Përzierja & bluarja

Be the first to review “Blender KJ2097 DSP”

Your email address will not be published.

Reviews

There are no reviews yet.

See It Styled On Instagram

    No access token

Main Menu