AlbanianEnglish
AlbanianEnglish

Lëndë Përdorimi për Rrobaqepësinj

$ 9.28$ 10.32

Clear
SKU: N/A Category:

💗Skenarët e Përdorimit të Shumëfishtë: Kavanozët e organizimit të dhomave të lavanderisë janë shpërndarës zbutës rrobash, shpërndarës rruaza lavanderie, enë pluhuri lavanderie.
💗 Me një sens dizajni: Shishet e shpërndarësit të sapunit janë të dizajnuara me një kapacitet të madh për të shmangur nevojën për t’u rimbushur vazhdimisht. Gojë e gjerë për derdhje të lehtë të detergjentit të rrobave. Gryka e rosës është e lehtë për të derdhur detergjentin e rrobave. Gryka e shishes është e mbyllur me një unazë silikoni. Dizajni i tij siguron që nuk do të keni rrjedhje ose derdhje kur nuk e përdorni. Provojeni sot për dekorimin e lezetshëm, por praktik të dhomës së lavanderi!
💗 E ripërdorshme dhe e lehtë për t’u pastruar: Kjo shishe shpërndarëse sapuni është projektuar me plastikë në mënyrë që të mos ketë xhami të thyer ose metal të ndryshkur. Kur të keni mbaruar përdorimin e shisheve, thjesht lajini ato me sapun enësh dhe ujë dhe ato janë të mira për t’u përdorur përsëri.

Additional information

Color

2000ml white, 2800ml white, 2000ml Green, 2800ml Green, 2000ml Blue, 2800ml Blue

Be the first to review “Lëndë Përdorimi për Rrobaqepësinj”

Your email address will not be published.

Reviews

There are no reviews yet.

See It Styled On Instagram

    No access token

Main Menu