iShpejti

🎁  Karta e Klientit: Përfitime të Pafundme! Abonohu Sot! 🎁
Availability: In Stock

cante portative per kamping

2490 L

Përshkrimi

 

Produkti: Karrige multifunksionale për gjuetin në natyrë
Pambuko:  me dy shtresa nga oxford + lëngje e padukshme PVC
Mbështetja e produktit: tuba të rregulluar të çeliktë
Ngjyra: jeshile
Madhësia e jastëkut të uljes: 26.5 * 27.5cm

Karakteristikat e produktit:
1. I kompakt dhe i lehtë për t’u transportuar pas kontraksionit
2. Dizajni i përgjithshëm bazohet në mekanikën inxhinierike për të siguruar stres të barabartë në çdo pikë
3. Prapashtesat janë më të qëndrueshme dhe rezistente ndaj veshjes
4. Dizajni i mbajtësit përdor plotësisht parimin e stabilitetit trikëndor për të siguruar stabilitetin e përgjithshëm pa tundje
5. Draperi është bërë nga draperi e dyfishme PVC e mbuluar me oxford, që është e qëndrueshme ndaj veshjes dhe e qëndrueshme kundër plakjes. Rezistencë e mirë ndaj shqyrtimit dhe performancë e ujit, duke konsideruar plotësisht tiparet e përdorimit jashtë

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “cante portative per kamping”
You're viewing: cante portative per kamping 2490 L
Zgjidhni opsionet
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Compare
Shopping cart close