AlbanianEnglish
AlbanianEnglish

Dollap Portativ Per Kepucet

$ 25.95$ 41.48 (-37%)

In stock

🚨ERDHI SERISH🚨
Dollap portativ per te organizuar kepucet tuaja!

Ideal per tu vendosur ne hapesiren e shtepise suaj. Vjen me disa ngjyra per ta kombinuar me pjesen tjeter te mobiljeve.

Eshte me 9 kate dhe mban deri ne 25 pale kepuce.

Praktike dhe shume e lehte ne montim. Me tuba inoksi qe nuk ndryshken.

Me cope microfiber, per te mbajtur sa me mire keoucet dhe atletet tuaja.

🚨ERDHI SERISH🚨
Dollap portativ per te organizuar kepucet tuaja!

Ideal per tu vendosur ne hapesiren e shtepise suaj. Vjen me disa ngjyra per ta kombinuar me pjesen tjeter te mobiljeve.

Eshte me 9 kate dhe mban deri ne 25 pale kepuce.

Praktike dhe shume e lehte ne montim. Me tuba inoksi qe nuk ndryshken.

Me cope microfiber, per te mbajtur sa me mire keoucet dhe atletet tuaja.

Be the first to review “Dollap Portativ Per Kepucet”

Your email address will not be published.

Reviews

There are no reviews yet.

See It Styled On Instagram

    No access token

Main Menu