fbpx

EGGLETTES

L1,190.00L2,190.00 (-46%)

In stock

😍😍 Super Produkti 😍😍
EGGLETTES
 Oferta sapo ka filluar 
 ISHTE 2190 Lek 
✔️BËHET 1190 Lek ✔️
Te prezantojme EGGLETTES, modelin e ri prej silikoni qe na lejon te pergatisim recetat tona te preferuara me veze ne menyren me te thjeshte te mundshme!⠀

Thjesht hidhe vezen ne formen e silikonit, mbyll kapakun, vendose ne tenxheren me uje te ziere dhe gati! Do te kesh veze te ziera ne menyre perfekte pa levozhge dhe per ti sherbyer menjehere!⠀

Mund te pergatisesh omleta, veze te forta, veze benedikti, veze te mbushura etj.⠀

Porositi tani!⠀

Na ndiqni per me shume oferta.⠀

http://bit.ly/2y5Qwed⠀

•Porosia direkt në adresën që ju dëshironi.⠀
•Paguaj në momentin që merrni porosinë.⠀
•@ishpejti.al sensibilizohet me situaten dhe transporti eshte FALAS!⠀
Per porosi na kontaktoni ne Inbox ose 0697023821.⠀

Compare

😍😍 Super Produkti 😍😍
EGGLETTES
 Oferta sapo ka filluar 
 ISHTE 2190 Lek 
✔️BËHET 1190 Lek ✔️
Te prezantojme EGGLETTES, modelin e ri prej silikoni qe na lejon te pergatisim recetat tona te preferuara me veze ne menyren me te thjeshte te mundshme!⠀

Thjesht hidhe vezen ne formen e silikonit, mbyll kapakun, vendose ne tenxheren me uje te ziere dhe gati! Do te kesh veze te ziera ne menyre perfekte pa levozhge dhe per ti sherbyer menjehere!⠀

Mund te pergatisesh omleta, veze te forta, veze benedikti, veze te mbushura etj.⠀

Porositi tani!⠀

Na ndiqni per me shume oferta.⠀

http://bit.ly/2y5Qwed⠀

•Porosia direkt në adresën që ju dëshironi.⠀
•Paguaj në momentin që merrni porosinë.⠀
•@ishpejti.al sensibilizohet me situaten dhe transporti eshte FALAS!⠀
Per porosi na kontaktoni ne Inbox ose 0697023821.⠀

Submit your review

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Shihni postimet e Instagram-it

    Instagram did not return a 200.

Main Menu