AlbanianEnglish
AlbanianEnglish

Enë me uthull dhe vaj LF FR-6096

$ 10.68

In stock

Category:

Olivener 2 në 1 – dy vrima derdhjeje në një shishe Mbajtëse tape për mbyllje të ngushtë Gypa për derdhje të saktë pa mbaruar shishja Kur shishja është plot, ka një kontrast midis uthullës dhe vajit/vajit të ullirit, gjë që e bën shërbimin spektakolar dhe interesant Made prej xhami borosilikat Përmasat: Ø10xH20cm I përshtatshëm për pastrim në lavastovilje (pa tapa)

Be the first to review “Enë me uthull dhe vaj LF FR-6096”

Your email address will not be published.

Reviews

There are no reviews yet.

See It Styled On Instagram

    No access token

Main Menu