AlbanianEnglish
AlbanianEnglish

FRITESE ME AJËR NË NXHET HOMA HF-351M 1450W

$ 96.29

In stock

Category:

Fitues me ajër të nxehtë HOMA HF-351M, 1450W.
Gatuani ushqimet tuaja të preferuara në mënyrë të shëndetshme me deri në 85% më pak yndyrë.
Pjatat janë gati më shpejt se skuqja tradicionale, por me të njëjtën shije dhe cilësi.

Be the first to review “FRITESE ME AJËR NË NXHET HOMA HF-351M 1450W”

Your email address will not be published.

Reviews

There are no reviews yet.

See It Styled On Instagram

    No access token

Main Menu