Komardare Intex Explorer 200

L4,500.00L9,000.00 (-50%)

In stock

Ishpejti sapo solli per ju ne keto dite te nxehta, Komardare Intex Explorer 200.
Mund te beni gara me miqte tuaj ose mund te qetesoheni tek pishina juaj ne dite te nxehta vere.

Mban deri ne 210 kg
Per persona +6 vjec
Kapacitetu deri ne dy persona
Ne paketim perfshihen 2 lopata dhe 1 pompe
Dhe me nje super dizenjim

Compare

Ishpejti sapo solli per ju ne keto dite te nxehta, Komardare Intex Explorer 200.
Mund te beni gara me miqte tuaj ose mund te qetesoheni tek pishina juaj ne dite te nxehta vere.

Mban deri ne 210 kg
Per persona +6 vjec
Kapacitetu deri ne dy persona
Ne paketim perfshihen 2 lopata dhe 1 pompe
Dhe me nje super dizenjim

Be the first to review “Komardare Intex Explorer 200”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Shihni postimet e Instagram-it

    No access token

Main Menu