iShpejti

🎁  Karta e Klientit: PĂ«rfitime tĂ« Pafundme! Abonohu Sot! 🎁

PĂ«rshkrimi

 

 • Stil: Stil i ri klasik/post-modern
 • Material: Bamboo
 • Origjina: KinĂ«
Kosha  bamboo pĂ«r rrobat e ndotura shporta banjo ruajtĂ«se e rrobave organizator “,
Karakteristikat:
 • Materiali: bambu + pĂ«lhurĂ« nylon e gjerĂ«
 • Vendosje manuale
 • I qĂ«ndrueshĂ«m ndaj ujit dhe lagĂ«shtisĂ«
 • Skena tĂ« aplikueshme: dhomat e gjumit, dhomat e ndenjjes, banjot, hotelet, dyqanet, shtĂ«pitĂ« e qĂ«ndruara, etj.
You're viewing: Kosh X rrobash cope gri+bamboo 2500 L
Zgjidhni opsionet
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Compare
Shopping cart close