AlbanianEnglish
AlbanianEnglish

Kova e Hedhur Murale për Kuzhinën

$ 12.97

Clear
SKU: N/A Category:

1. Dizajni i kapakut të rrëshqitjes:

kur gatuani ushqime të freskëta, prisni në feta dhe copëtoni gjërat, nuk keni nevojë të hapni dhe mbyllni vazhdimisht derën e kabinetit me duar të lagura, në krahasim me koshin e plehrave nën lavaman.

2. Vulosje e mirë:

– Nëse dëshironi që kapaku të kthehet automatikisht pasi të keni hedhur mbeturinat, thjesht shtyjeni kapakun butësisht, nuk keni nevojë ta shtyni plotësisht, ai do të kthehet në vend. Kapaku është ende i mbyllur pas rivendosjes automatike, gjë që mund të parandalojë në mënyrë efektive daljen e erës dhe gjithashtu një kosh plehrash të mirë rezistent ndaj qenve.

3.Përdorime të shumëfishta

– Koshi ynë i vogël i plehrave funksionon mirë me qeset ushqimore të ripërdorshme. E pershtatshme per zyre, kuzhine, banjo, dhome gjumi, RV, lavanderi, dhome konvikti etj. Perfekte per tavolinen e nderrimit te femijeve. Kursimi i hapësirës dhe koshi i plehrave miqësor ndaj mjedisit.

4. PËRMASIA: 9,3″ F x 5,1″ D x 11,6″H.

Koshi i plehrave mund të varet në derën e kuzhinës, derën e kabinetit, derën e qilarit ose kudo tjetër. Trashësia e derës duhet të jetë më e vogël se 0,95 inç (2,5 cm), e papërshtatshme për t’u varur brenda kabinetit.

Lista e paketave:

1* kosh plehrash
1*grep vetëngjitës
1 * grep i varur

Additional information

Color

White with cover 7L, White with cover 9L

Be the first to review “Kova e Hedhur Murale për Kuzhinën”

Your email address will not be published.

Reviews

There are no reviews yet.

See It Styled On Instagram

    No access token

Main Menu