iShpejti

🎁  Karta e Klientit: Përfitime të Pafundme! Abonohu Sot! 🎁
Availability: In Stock

kuti organizimi plastike re-154

2000 L

Përshkrimi

Karakteristika:

1. Ndërtim i qëndrueshëm dhe i përmirësuar: Me kapacitetin e tij të fortë për mbajtjen e peshës dhe fundi i përmirësuar, kutia jonë për depozitim jashtë është bërë nga materiale të trasha që garantojnë që nuk do të deformohet nën presion. Kjo siguron që të gjitha gjërat tuaja janë të mbrojtura mirë edhe në aktivitete të vështira jashtë.

2. Dizajn i përplotësueshëm dhe i transportueshëm: Kutia jonë organizuese për kampim mund të përshkruhet lehtësisht, duke e bërë shumë portabel dhe të lehtë për t’u transportuar. Pavarësisht nëse je duke ecën në mal, kampim, apo po bëni një udhëtim me makinë, kjo kuti mund të ftohet dhe transportohet lehtë, duke ju kursyer hapësirë dhe përpjekje të vlefshme.

3. Depozitim i gjerë dhe i rregullt: I dizajnuar me një kapacitet të madh, kutia jonë për depozitim ofron hapësirë të mjaftueshme për të gjitha gjërat tuaja, duke ju lejuar t’i ruani ato të organizuara dhe të qasshme lehtë.

4. Ndërmarrje dhe mënyra të shumta të shërbimeve: Kutia jonë për depozitim në kamp nuk kufizohet vetëm në aktivitetet jashtë. Gjerësia e tij përhapet në organizimin e bagazhnikut të makinës, duke ofruar zgjidhje depozitimi efikase për gjëra të ndryshme. Përdorni atë për të ruajtur ushqimet, veglat, pajisjet sportive, ose çfarëdo tjetër që ju nevojitet të ruani dhe qaseni lehtësisht në mjetin tuaj.

Specifikacion:

Kapacitet: 30L

Material: Tabela PP

Ngjyra: e Bardhë

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “kuti organizimi plastike re-154”
You're viewing: kuti organizimi plastike re-154 2000 L
Zgjidhni opsionet
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Compare
Shopping cart close