iShpejti

🎁  Karta e Klientit: Përfitime të Pafundme! Abonohu Sot! 🎁
Availability: In Stock

tabaka prerese bamboo dhe plastike

(2 Reviews)
SKU: RE167

1890 L

Përshkrimi

Përshkrim

Kjo është një dërrasë prerëse e tipit sirtar, me material bambuje, e sigurt për t’u përdorur. Një ndihmës i mirë për të copëtuar ushqimin tuaj, si mishi, buka, frutat, perimet dhe më shumë. Një ndihmës i mirë për jetën tuaj të kuzhinës. Mund t’ia jepni edhe familjes dhe miqve tuaj që pëlqejnë gatimin.

Veçoritë

– Materiali: Bambu, ABS.
– Madhësia: Rreth 32,50X24,50X4,80cm/12,77X9,63X1,89inç.
– Përdorimi i materialit me cilësi të mirë dhe mjeshtëri të shkëlqyer, i fortë dhe i qëndrueshëm për jetëgjatësi.

– Dhuratë klasike për ngrohjen e shtëpisë apo për ndonjë festë tjetër familjare dhe raste të veçanta.

– Lloji i sirtarit është i përshtatshëm për të vendosur ushqimin kur prisni ushqimin, duke kursyer kohë.

– për copëtimin e mishit, frutave, perimeve, bukës, brumërave dhe ushqimeve të tjera që ju pëlqen.

– E lëmuar mirë me sipërfaqe të lëmuar, nuk do t’ju dëmtojë duart.

2 shqyrtim për tabaka prerese bamboo dhe plastike

 1. Devon Huntoon

 2. Amir mohamed

Shtoni një shqyrtim
You're viewing: tabaka prerese bamboo dhe plastike 1890 L
Zgjidhni opsionet
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Compare
Shopping cart close