AlbanianEnglish
AlbanianEnglish

KUTI PËR QESE

$ 10.68$ 21.46 (-50%)

In stock

Kuti për qese me një dizajn të thjeshtë dhe elegant.

Përbehet nga material i cilësisë së lartë, shumë praktike për t’u përdorur.

Ajo mund të vendoset në tualet apo kuzhinë, montohet me ngjitje në mur, poshtë një rafti, brenda një dollapi dhe ju shpëton nga rrëmuja e qeseve të përdoruar apo të reja.

Kuti për qeset, ky artikull përbëhet nga plastika e zgjedhur, pa aromë e tipi ABS, një material tepër rezistent.

Paketimi i mbyllur i qeseve, trastave a çantave të holla bën që ato të jenë të papërshkueshme nga pluhuri.

Kodi: #00685

Kuti për qese me një dizajn të thjeshtë dhe elegant.

Përbehet nga material i cilësisë së lartë, shumë praktike për t’u përdorur.

Ajo mund të vendoset në tualet apo kuzhinë, montohet me ngjitje në mur, poshtë një rafti, brenda një dollapi dhe ju shpëton nga rrëmuja e qeseve të përdoruar apo të reja.

Kuti për qeset, ky artikull përbëhet nga plastika e zgjedhur, pa aromë e tipi ABS, një material tepër rezistent.

Paketimi i mbyllur i qeseve, trastave a çantave të holla bën që ato të jenë të papërshkueshme nga pluhuri.

Kodi: #00685

Be the first to review “KUTI PËR QESE”

Your email address will not be published.

Reviews

There are no reviews yet.

See It Styled On Instagram

    No access token

Main Menu