iShpejti

🎁  Karta e Klientit: Përfitime të Pafundme! Abonohu Sot! 🎁
Availability: In Stock

Lisharese bohemiane

3500 L

Përshkrimi

 

Karrige Kopshti Me varje (lisharese)

Karakteristikat:

Karriga që lëviz vetëm është dhuratë më e mirë për fëmijët tuaj, familjarët dhe miqtë tuaj. Shumë e mirë për çdo stinë, do të lëvizni në stil nga pothuajse çdo vend. Përdoret perfektë për shtëpinë tuaj, ballkon ose kopshtin dhe ju ofron një vend të qetë, të rehatshëm dhe të ngrohtë, dhe është partneri më i mirë për kohën e pushimit.

Specifikimet:

Materiali: Goma,litar,hekur(vareset)

Pesha maksimale e përdoruesit: 150kg

Gjatësia: 170cm

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Lisharese bohemiane”
You're viewing: Lisharese bohemiane 3500 L
Zgjidhni opsionet
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Compare
Shopping cart close