Makineri Per Thithjen E Pikave Te Zeza Dhe Ankeve

L1,490.00L2,980.00 (-50%)

In stock

Makineri Per Thithjen E Pikave Te Zeza
Ke shume pika te zeza ne fytyre dhe nuk ke lene gje pa bere, qendra estetike pa shkuar, leke me produkte pa harxhuar dhe prape ato dreq pikash nuk ikin?⠀

Mos harxho me! Bli thithesin e pikave te zeza, akneve dhe cdo papastertie te fytyres! Ne vetem pak minuta, fytyra jote do te jete e paster si kurre me pare!⠀

Dhe ne kushtet e shtepise! Pa pasur nevoje per orare takimesh me estetisten apo akoma dhe me ideale, kur je ne udhetim!⠀

Aparati qe duhet te kete cdo femer e cdo mashkull!⠀

Compare

Makineri Per Thithjen E Pikave Te Zeza
Ke shume pika te zeza ne fytyre dhe nuk ke lene gje pa bere, qendra estetike pa shkuar, leke me produkte pa harxhuar dhe prape ato dreq pikash nuk ikin?⠀

Mos harxho me! Bli thithesin e pikave te zeza, akneve dhe cdo papastertie te fytyres! Ne vetem pak minuta, fytyra jote do te jete e paster si kurre me pare!⠀

Dhe ne kushtet e shtepise! Pa pasur nevoje per orare takimesh me estetisten apo akoma dhe me ideale, kur je ne udhetim!⠀

Aparati qe duhet te kete cdo femer e cdo mashkull!⠀

Be the first to review “Makineri Per Thithjen E Pikave Te Zeza Dhe Ankeve”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Shihni postimet e Instagram-it

    No access token

Main Menu