fbpx

Mates Alkoli Dixhitale

L1,800.00L3,800.00 (-53%)

In stock

Mates Alkoli

Qendro i sigurte pas nje nate te vone me Matesin tone te Alkolit.

Eshte i vogel, portativ dhe te jeni te sigurte qe ti ose miqte e tu te mos kene pire shume.

Ishpejti Merr Risi Shijo Cilesi.

Compare

Mates Alkoli

Qendro i sigurte pas nje nate te vone me Matesin tone te Alkolit.

Eshte i vogel, portativ dhe te jeni te sigurte qe ti ose miqte e tu te mos kene pire shume.

Ishpejti Merr Risi Shijo Cilesi.

Submit your review

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Shihni postimet e Instagram-it

    Instagram did not return a 200.

Main Menu