Mbajetes Buke Prej Druri

L1,990.00L3,980.00 (-50%)

In stock

Mbajtese buke prej druri me kapak!
Mban buken e fresket dhe mundeson ajrosjen kur eshte e nxehte.
100% perberje druri dhe higjenike.
Permasat 40*25*20 cm.

Porosite tani!

Na ndiqni per me shume oferta.⠀

http://bit.ly/2y5Qwed⠀

•Porosia direkt në adresën që ju dëshironi.⠀
•Paguaj në momentin që merrni porosinë.⠀
•@ishpejti.al sensibilizohet me situaten dhe transporti eshte FALAS!⠀
Per porosi na kontaktoni ne Inbox ose 0697023821.⠀

Compare

Mbajtese buke prej druri me kapak!
Mban buken e fresket dhe mundeson ajrosjen kur eshte e nxehte.
100% perberje druri dhe higjenike.
Permasat 40*25*20 cm.

Porosite tani!

Na ndiqni per me shume oferta.⠀

http://bit.ly/2y5Qwed⠀

•Porosia direkt në adresën që ju dëshironi.⠀
•Paguaj në momentin që merrni porosinë.⠀
•@ishpejti.al sensibilizohet me situaten dhe transporti eshte FALAS!⠀
Per porosi na kontaktoni ne Inbox ose 0697023821.⠀

Be the first to review “Mbajetes Buke Prej Druri”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Shihni postimet e Instagram-it

    No access token

Main Menu