iShpejti

🎁  Karta e Klientit: Përfitime të Pafundme! Abonohu Sot! 🎁
Availability: In Stock

mbajtese kapak tenxhere

500 L

Përshkrimi

Veçori:

Madhësia e distancës

Rregulloni në çdo kohë

Mbajtëse e përpunimit

Nuk zë vend

Testimi i gravitetit

I sigurt dhe i besueshëm

E lehtë për instalim

360 gradë e rrotullueshme

Rregulloje sipas dëshirës

specifikacion:

Ngjyra e produktit: bardhë / blu

Materiali i produktit: ABS + Gomë e fortë e ngjitshme

Pesha:120g

Madhësia e produktit:17.2*6 * 6.2cm

Paketimi: kuti 

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “mbajtese kapak tenxhere”
You're viewing: mbajtese kapak tenxhere 500 L
Zgjidhni opsionet
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Compare
Shopping cart close