20%

Discount

For Books Of March

Enter Prmotion Code

Sale2021

MBAJTËSE PËR ËMBËLSIRA

L1,490.00L2,980.00 (-50%)

In stock

| Mbajtëse për ëmbëlsira | për të ruajtur snacks | arra | fruta të thata | qerasje | në formë lule | material ABS |

Compare

L1,490.00L2,980.00 (-50%)

Përshkrim

Mbajtëse për ëmbëlsira me dy shtresa.

Ajo ka 10 ndarje për të ruajtur lloje të ndryshme të snacks, arra, fruta të thata, qerasjeve etj.

Secila ndarje në formë petali bën që snacks, frutat e thata dhe ëmbëlsira të jenë të kalsifikuara.

Në këtë mënyrë nuk përzihen aromat.

Te pjesa e sipërme e kapakut ka një çelës rrotullues që e bën të lehtë për të hapur ose mbyllur kutinë.

Kjo mbajtëse për ëmbëlsira ka dizajn në formë lule.

Shërben edhe si një zbukurim i këndshëm për shtëpinë tuaj.

Bërë nga material ABS me cilësi të mirë, i sigurt, jo toksik dhe miqësor me mjedisin.

 

 

Reviews (0)

Be the first to review “MBAJTËSE PËR ËMBËLSIRA”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Shihni postimet e Instagram-it

    No access token

Main Menu

MBAJTËSE PËR ËMBËLSIRA

L1,490.00L2,980.00 (-50%)

Add to Cart