iShpejti

🎁  Karta e Klientit: Përfitime të Pafundme! Abonohu Sot! 🎁
Availability: In Stock

Mbrojtese Rryme

500 L

Përshkrimi

 

Karakteristikat:
Parandalon efektivisht rrjedhjen e termorinjorit dhe ruan sigurinë tuaj.
Material inxhinierik PBT, rezistencë e lartë ndaj temperaturës, rezistencë kundër akullnajave dhe thyerjes.
Lehtë për tu instaluar, nuk kërkohen mjetet, mund ta instaloni lehtë për qëllimet tuaja.
Murale me elektroplakë, anti-korrozion dhe pa rrëshqitje, pritje e ngushtë, pa rrjedhje uji.
Formim i një pjese, pa rrjetë, material i lartë cilësie që është i durueshëm dhe praktik.

Specifikimi:
Materiali: bakër + plastik
Madhësia: 1.97*2.64in/5.0*6.7cm
Ngjyra: siç shihet në imazh

 

 

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Mbrojtese Rryme”
You're viewing: Mbrojtese Rryme 500 L
Shto në shportë
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Compare
Shopping cart close