fbpx

Mikrovale + Berese Kafeje 3ne1 Sonifer

L8,990.00L17,980.00 (-50%)

In stock

Jeni me nxitim ne mengjes? Mos dil nga shtepia pa ngrene!
Nderkohe qe ben dushin e mengjesit dhe vishesh, kjo makineri fantastike pergatit mengjesin tend!
Ne te njejten kohe ben kafene, ngroh ushqimin tuaj dhe voilá!
Por jo vetem! Eshte aq e fuqishme sa mund te gatuaje edhe mishin apo ushqime te tjera!
Me permasa 45x18x21CM.
Me kapacitet deri ne 9L.
Pergatisni gjithcka, omleta, pancakes, bacon dhe shume gatime te tjera.
Nuk ze vend, ideale per cdo shtepi.
Compare
Jeni me nxitim ne mengjes? Mos dil nga shtepia pa ngrene!
Nderkohe qe ben dushin e mengjesit dhe vishesh, kjo makineri fantastike pergatit mengjesin tend!
Ne te njejten kohe ben kafene, ngroh ushqimin tuaj dhe voilá!
Por jo vetem! Eshte aq e fuqishme sa mund te gatuaje edhe mishin apo ushqime te tjera!
Me permasa 45x18x21CM.
Me kapacitet deri ne 9L.
Pergatisni gjithcka, omleta, pancakes, bacon dhe shume gatime te tjera.
Nuk ze vend, ideale per cdo shtepi.
Submit your review

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Shihni postimet e Instagram-it

    Instagram did not return a 200.

Main Menu