AlbanianEnglish
AlbanianEnglish

Organizuesa Per Frigoriferin Prej Silikoni

$ 3.77$ 10.68 (-65%)

In stock

Organizues Per Frigoriferin

Pse vazhdon ta mbash rremuje frigoriferin kur mund ta organizosh shume bukur dhe paster me kutite organizuese fantastike te bera enkas per kete pune!

Vendos fruta, perime, djath apo cfare te duhet ty!

Ruaj hapesiren dhe mbaje paster frigoriferin tend!
Mund ti perdoresh edhe organizime te tjera ne kuzhine, zyre, dhome etj.

Super komode!

Organizues Per Frigoriferin

Pse vazhdon ta mbash rremuje frigoriferin kur mund ta organizosh shume bukur dhe paster me kutite organizuese fantastike te bera enkas per kete pune!

Vendos fruta, perime, djath apo cfare te duhet ty!

Ruaj hapesiren dhe mbaje paster frigoriferin tend!
Mund ti perdoresh edhe organizime te tjera ne kuzhine, zyre, dhome etj.

Super komode!

Be the first to review “Organizuesa Per Frigoriferin Prej Silikoni”

Your email address will not be published.

Reviews

There are no reviews yet.

See It Styled On Instagram

    No access token

Main Menu