AlbanianEnglish
AlbanianEnglish

Dyshek me ajër

$ 15.75

In stock

Dyshek me ajër multifunksional, mund ta marrësh kudo me vete! Për kamping,për në plazh etj.Ju mund ta fryni dhe ta shfryni lehtësish atë në një kohë të shkurtër.Kur ta palosni do bëhet shumë e vogël dhe ju zdo ta kuptoni qe e keni atë me vete dhe peshon 0.2 kg

Be the first to review “Dyshek me ajër”

Your email address will not be published.

Reviews

There are no reviews yet.

See It Styled On Instagram

    No access token

Main Menu