AlbanianEnglish
AlbanianEnglish

Orginzues Per Erezat

L 1,500.00L 3,000.00 (-50%)

In stock

Orginzues Per Erezat

Sa te organizuara jane raftet tuaja te ushqimeve?! Mos ju duhet nje pajisje e tille?!
Lehtesisht e pershtatshme me madhesine e dollapit tuaj, mban ne menyre perfekte te gjitha permasat e kavanozeve tuaj.
Kemi sjelle versionin me te fundit me cmimin me te mire!
E lehte per tu pastruar dhe shume material rezistent dhe eco frendly.
Praktike dhe e pershtatshme per cdo shtepi.
Mjaft me me rremujat e teperta.

Orginzues Per Erezat

Sa te organizuara jane raftet tuaja te ushqimeve?! Mos ju duhet nje pajisje e tille?!
Lehtesisht e pershtatshme me madhesine e dollapit tuaj, mban ne menyre perfekte te gjitha permasat e kavanozeve tuaj.
Kemi sjelle versionin me te fundit me cmimin me te mire!
E lehte per tu pastruar dhe shume material rezistent dhe eco frendly.
Praktike dhe e pershtatshme per cdo shtepi.
Mjaft me me rremujat e teperta.

Be the first to review “Orginzues Per Erezat”

Your email address will not be published.

Reviews

There are no reviews yet.

See It Styled On Instagram

    No access token

Main Menu