AlbanianEnglish
AlbanianEnglish

Pan Luigi Ferrero – Rosso FR-2455, 24 x 5.5 cm, e zezë

L 2,500.00

In stock

Category:
Kategoritë Për shtëpi
Kuzhina
Enë kuzhine dhe aksesorë
Tepsi
Pesha 0.82 kg
Markë Luigi Ferrero
Llojet Tepsi
Seria Luigi Ferrero Rosso
Materiali Alumini, Plastike
Ngjyrë E zezë
Qëllimi Për kuzhinë
Madhësia e produktit 24 x 5,5
Madhësia e paketimit 44 x 7 x 25
Numri i aksioneve 1002716
Barkodi 3800139274610
Garanci 24 muaj/muaj
Diametri 24 cm
Be the first to review “Pan Luigi Ferrero – Rosso FR-2455, 24 x 5.5 cm, e zezë”

Your email address will not be published.

Reviews

There are no reviews yet.

See It Styled On Instagram

    No access token

Main Menu