AlbanianEnglish
AlbanianEnglish

PAN MUHLER TIKA MR-2521CI GAZI I RI

L 3,000.00

In stock

Category:

Tavë prej gize
E përshtatshme për të gjitha llojet e pllakës – elektrike, gaz, qelqi qeramike, halogjene dhe induksion
Jo e përshtatshme për pjatalarëse

Markë MÜHLER
Materiali Hekur model
E sjellshme Tepsi
Be the first to review “PAN MUHLER TIKA MR-2521CI GAZI I RI”

Your email address will not be published.

Reviews

There are no reviews yet.

See It Styled On Instagram

    No access token

Main Menu