iShpejti

🎁  Karta e Klientit: Përfitime të Pafundme! Abonohu Sot! 🎁
Availability: In Stock

peshore kuzhine

1500 L

Kategoria:

Përshkrimi

• Saktësi e Lartë :Pesha mat lartësinë me një saktësi prej 0.1g, siguruar lexime precise për të gjitha nevojat tuaja gatimi.

• Dizajn Portativ :Me dizajnin e tij të lehtë, kjo pesë është e lehtë për t’u transportuar, duke e bërë të përshtatshme për gatim

• E Lehtë për T’u Përdorur :Dizajni i thjeshtë i levës së pesës e bën të lehtë për të operuar, edhe për ata që nuk janë të përvojuar në kuzhinë.

• Përdorim i Gjerë :Kjo pesë nuk është vetëm për ushqimin, por mund të përdoret edhe për sende të tjera si bizhuteri ose punime dore etj

Specifikime

Kapaciteti maksimal i peshimit: 5kg (nuk mund të mbushet tej, në të kundërt dëmtohet produkti)

Madhësia e produktit: gjatësi gjerësi 125 mm * lartësi 33 mm

Njësia e matjes: mund të ndërrohet midis njësive g, oz dhe lb

Funksionet Kryesore:

Pesha elektronike e kuzhinës me shfaqje dixhitale të qarta.

E pajisur me funksion shkatërrues; funksion i fikur automatik për 1 minutë; funksion i konvertimit të njësisë.

Kujtim i Veçantë:

Konsumi i ulët i energjisë dhe kursimi i energjisë

Madhësi e vogël dhe e lehtë për të marrë

Peshimi ka një funksion shkrirjeje, duke e bërë të lehtë për t’u përdorur

 

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “peshore kuzhine”
You're viewing: peshore kuzhine 1500 L
Zgjidhni opsionet
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Compare
Shopping cart close