AlbanianEnglish
AlbanianEnglish

Prerese Perimesh

$ 3.24$ 10.70 (-70%)

In stock

Preresja jone e perimeve, pret me lehtesi perime te gjata ose edhe si spirale.

Eshte shume e lehte per tu perdorur dhe ka dy madhesi te ndryshme, per perimet te medha ose te vogla.

Perdoreni per te krijuar cdo gje, sipas imagjinates suaj.

Tiparet:

1-Krijon perime ne forma spiraleje.
2-E lehte per tu perdorur.
3-E lehte por shume rezistente
4-Dy madhesi te ndryshme per prerjen e perimeve.
5-Ka edhe mprehese per thiken.
Kodi: #00224

Dergesa Falas Ne Te Gjithe Shqiperine:

Na lejoni 2-4 dite per transportin jashte Tiranes.
Brenda Tiranes porosia ju vjen brenda dites.
Pagesa ne momentin kur dorezohet porosia.
Pagesat mund te behen edhe nepermjet PayPal.
20 Ditë Kthimi, Kur produkti ka probleme.
Telefono Tani: +355 69 70 23 821.

Preresja jone e perimeve, pret me lehtesi perime te gjata ose edhe si spirale.

Eshte shume e lehte per tu perdorur dhe ka dy madhesi te ndryshme, per perimet te medha ose te vogla.

Perdoreni per te krijuar cdo gje, sipas imagjinates suaj.

Tiparet:

1-Krijon perime ne forma spiraleje.
2-E lehte per tu perdorur.
3-E lehte por shume rezistente
4-Dy madhesi te ndryshme per prerjen e perimeve.
5-Ka edhe mprehese per thiken.
Kodi: #00224

Dergesa Falas Ne Te Gjithe Shqiperine:

Na lejoni 2-4 dite per transportin jashte Tiranes.
Brenda Tiranes porosia ju vjen brenda dites.
Pagesa ne momentin kur dorezohet porosia.
Pagesat mund te behen edhe nepermjet PayPal.
20 Ditë Kthimi, Kur produkti ka probleme.
Telefono Tani: +355 69 70 23 821.

Be the first to review “Prerese Perimesh”

Your email address will not be published.

Reviews

There are no reviews yet.

See It Styled On Instagram

    No access token

Main Menu