AlbanianEnglish
AlbanianEnglish

QEBAPTORE

$ 10.68$ 21.35 (-50%)

In stock

| Qebaptore | vegël e re | qebap në kushte shtëpie| material ABS | shumë praktike |

Një vegël e re dhe një aksesore i shkëlqyeshëm, krijuese për kuzhinën që ju ndihmon të përgatisni ushqim të shijshëm barbeky (barbecue), thjesht dhe lehtë.

Kjo pajise është ideale për të bërë qebap në kushte shtëpie.

Copat e mishit dhe perimeve vendosen në hapësirën e qebapit, mbyllet kapaku dhe kalohet tejpërtej helli i vogël dhe i  hollë.

Kjo vegël kaq praktike përbëhet nga materiali ABS, plastika e klasës së ushqimit, me cilësi të lartë, jo toksike dhe i sigurt për t’u përdorur.

Prodhuesi i qebapit është shumë i fortë dhe i ripërdorshëm, mund të pastrohet me dorë ose pjatalarëse.

 

Be the first to review “QEBAPTORE”

Your email address will not be published.

Reviews

There are no reviews yet.

See It Styled On Instagram

    No access token

Main Menu