AlbanianEnglish
AlbanianEnglish

Raft këpucësh shumëkatesh

$ 26.86

In stock

SKU: 640 Category: Tags: ,

Përdorimi shumëfunksional: Rafti i qëndrueshëm bambu mund të funksionojë si stendë bimësh, ruajtje këpucësh, organizues banjoje dhe shumë përdorime të tjera.

Dizajni i palosjes: Dizajnimi i palosshëm, i kursimit të hapësirës dhe i lehtë për tu ruajtur dhe bartur mund të përdoret brenda ose jashtë dhe rafti i ekranit të mbjellësit këndor.

Lehtë për tu pastruar: Ju mund të pastroni raftin e stendave të bimëve bambu lehtë sepse bën me bambu natyrore dhe mund të kursejë kohën tuaj të pastër dhe t’ju japë më shumë lehtësi

Be the first to review “Raft këpucësh shumëkatesh”

Your email address will not be published.

Reviews

There are no reviews yet.

See It Styled On Instagram

    No access token

Main Menu