AlbanianEnglish
AlbanianEnglish

raft tualeti me tre kate dhe dy kate

$ 13.63

Clear

Karakteristikat e produktit:

Raft tualeti banjo me
1.1/2/3 shtresë për ruajtjen e tualetit tuaj, gjërave të ndryshme, etj.
2. Materiali plastik PP me cilësi të lartë, mbrojtja e mjedisit, qëndrueshmëria.
3. Dizajn i montuar në mur vetë ngjitës, jo shumë hapësirë ​​e zënë në dhomë.
4. Pritini vrimat, ventilimin dhe kulloni ujin me lehtësi, parandaloni në mënyrë efektive.
5. Një raft i këndshëm i këndit të tualetit që mund ta bëjë banjën tuaj të pastër dhe të rregullt.
>>Paketa përfshin: Organizues i banjës 1/2/3

Additional information

Color

layer White, layer Gray, layer Beige, 2layer White, 2layer Gray, 2layer Beige, 3layer White, 3layer Gray, 3layer Beige

Be the first to review “raft tualeti me tre kate dhe dy kate”

Your email address will not be published.

Reviews

There are no reviews yet.

See It Styled On Instagram

    No access token

Main Menu