AlbanianEnglish
AlbanianEnglish

Rubineti i dyfishtë universal: spërkatës me spërkatje, rrotullues

$ 15.72

Clear
SKU: N/A Category:

[3 mënyrat mund të ndërrohen lehtësisht] Zëvendësimi i kësaj koke spërkatës të rubinetit të kuzhinës ka rrjedhje uji, spërkatje dhe rrjetë uji të dyfishtë. Modaliteti i grykës i projektuar në mënyrë unike është një modalitet energjie shumë i fuqishëm që lejon larjen e lehtë të mbetjeve ushqimore me ujë brisk. Thjesht shtypni dhe lëshoni butonin për të kaluar midis tre mënyrave.

[Material dhe proces] Bakër+plastikë; Procese të shkëlqyera si p.sh. elektrik ose tërheqje me tela.

[Aerator rubineti i shkëputshëm dhe i larë] përfshin një çelës ajrimi falas për heqjen ose zëvendësimin e aeratorëve të rubinetit për pastrim. Aeratori i brendshëm me shumë rrjetë krijon një rrjedhë ajri krejtësisht të qetë dhe pa spërkatje, me shumicën e papastërtive të filtruara. Fryrësi mund të hiqet dhe pastrohet për të siguruar ujë të pastër dhe rrjedhje të vazhdueshme.

[Cilësi e lartë, që nuk pikon] Kjo rubinet kuzhine është bërë nga plastika e klasës inxhinierike, e projektuar në mënyrë ergonomike dhe ka një sipërfaqe të krehur të nikelit lider në industri, e cila është rezistente ndaj gërvishtjeve, duke siguruar jetëgjatësi të gjatë shërbimi dhe parandalim efektiv të ndryshkut. Për sa kohë që është instaluar saktë, nuk do të pikojë.

[I lehtë për t’u instaluar] Është shumë e lehtë të instaloni një rubinet zëvendësues të lavamanit, thjesht hiqni kokën e vjetër të dushit dhe zëvendësojeni me një të re. Instalim manual pa mjete.

Additional information

Color

A, B, C

Be the first to review “Rubineti i dyfishtë universal: spërkatës me spërkatje, rrotullues”

Your email address will not be published.

Reviews

There are no reviews yet.

See It Styled On Instagram

    No access token

Main Menu