AlbanianEnglish
AlbanianEnglish

Set me 3 tepsi Muhler, MR-3468, veshje alumini/mermeri me presim

$ 58.04

In stock

Category:

praktik dhe i dobishëm, seti prej tre tiganësh i Muhler është pikërisht ajo që ju nevojitet për të përgatitur ushqime të shpejta dhe të shëndetshme. Tavat janë prej alumini të shtypur me një shtresë mermeri që parandalon ngjitjen e ushqimit.

Kompleti mund të lahet si me dorë ashtu edhe në pjatalarëse.
Rekomandohet larja e produkteve para përdorimit të parë, me pak detergjent.
Ne rekomandojmë përdorimin e paletave silikoni ose druri që nuk gërvishtin sipërfaqen e enëve.

KËRKESAT
Alumini i shtypur siguron shpërndarje të barabartë të nxehtësisë.
Tavat kanë një dorezë ergonomike dhe një sipërfaqe të butë me prekje.
Produktet janë të sigurta në larje enësh.

Set
1 tepsi, diametri 20 cm
1 tepsi per petullat, diametri 24 cm
1 tepsi, diametri 28 cm

Burimi i nxehtësisë Qeramika
elektrike
me gaz

Karakteristikat

Pesha 1.52 kg
Materiali Alumini
Materiali i produktit Alumini i ekstruduar; Mermer; Najloni
Lloji Pa mbulesë
Numri i pjesëve / grupi 3 copë
Tipi i produktit Set
Be the first to review “Set me 3 tepsi Muhler, MR-3468, veshje alumini/mermeri me presim”

Your email address will not be published.

Reviews

There are no reviews yet.

See It Styled On Instagram

    No access token

Main Menu