AlbanianEnglish
AlbanianEnglish

SHAPKA PËR PASTRIM

$ 10.68$ 21.35 (-50%)

In stock

Shapka për pastrim të këmbëve.

Ajo përbëhet nga furça të vogla dhe gur shtufi.

Bën një super pastrim edhe masazhim duke relaksuar këmbët.

Në këtë mënyrë mund të eliminoni papastërtitë, djersën edhe aromën e keqe të këmbëve.

Mund të përdoren nga të gjithë, pavarësisht madhësisë së këmbës apo formës së saj.

Përbëhet nga kupa thithëse te pjesa e poshtme që ngjiten në pothuajse çdo sipërfaqe.

E përsosur për fëmijët, të moshuarit, për personat me aftësi të kufizuara, gratë shtatzënë etj., (që kanë vështirësi për t’u ulur).

Kjo shapkë e këmbëve i zbut thembrat e ashpra dhe të çara.

Materiali: plastikë.

Ngjyra: blu.

Kodi: #000106

Shapka për pastrim të këmbëve.

Ajo përbëhet nga furça të vogla dhe gur shtufi.

Bën një super pastrim edhe masazhim duke relaksuar këmbët.

Në këtë mënyrë mund të eliminoni papastërtitë, djersën edhe aromën e keqe të këmbëve.

Mund të përdoren nga të gjithë, pavarësisht madhësisë së këmbës apo formës së saj.

Përbëhet nga kupa thithëse te pjesa e poshtme që ngjiten në pothuajse çdo sipërfaqe.

E përsosur për fëmijët, të moshuarit, për personat me aftësi të kufizuara, gratë shtatzënë etj., (që kanë vështirësi për t’u ulur).

Kjo shapkë e këmbëve i zbut thembrat e ashpra dhe të çara.

Materiali: plastikë.

Ngjyra: blu.

Kodi: #000106

Be the first to review “SHAPKA PËR PASTRIM”

Your email address will not be published.

Reviews

There are no reviews yet.

See It Styled On Instagram

    No access token

Main Menu